Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5684
Stary 06.09.2010, 15:11
RAPH napisał(a):Wyświetl post
jaka trawa gdzie im rośnie
http://www.weszlo.com/news/5516
Czytać ze zrozumieniem.
Napisałem wyraźnie "akcja marketingowa".

O poznańskiej trawie wiem ja, wiesz ty, wie 10% Krakusów. Zdecydowana większość natomiast widzi wiecznie budowany bubel na Reymonta (co raz głośniej o niedociągnięciach, prasa juz porusza temat) i dla kontrastu chwalony w mediach obiekt w POZnaniu*, na który lada moment wpadnie Sting, potem Juve itd. Hasło z plakatu lekko kłamliwe, ale prowokacyjne - dobry marketing (w przypadku Lecha to akurat nie nowość, u nich taki dział istnieje i ma się dobrze, w przeciwieństwie do...).


Koniec wątku.
Odpowiedz cytując