|
przed chwila w wydarzeniach na Polsacie pt "Polska prowizorka" ale nie tyczylo sie tylko stadionu Wisly, ale ogolnie drogami, innymi stadionami itp przed euro 2012
jakis dowodca strazy z Krakowa nadzorujacy stadion mowi
"przytocze jeden z punktow; zakaz handlu i prowadzenia cateringu na stadionie Wisly na poziomach 0,1 cos tam cos tam" z takim niedowierzaniem to powiedzial
i Janik po chwili "yyyyyyyyyyyyyyyyyyyy nie ma zadnego zakazu "
tak z ciekawosci wrzucam
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 06.09.2010 o godz. 15:14.
|