dostuffca napisał(a):

........
10. Na jakim etapie są działania w zakresie znalezienie sponsora tytularnego stadionu. W odpowiedzi na interpelację z dnia 5 marca 2010 (sygnatura odpowiedzi OR-03.0057-3597/10) znalazło się stwierdzenie "aktualnie przygotowane są warunki uczestnictwa w konkursie". Czy przez ostatnie sześć miesięcy warunki w/w konkursu zostały ustalone, czy też poszukiwania sponsora tytularnego zostały zawieszone? Jak tak, proszę o uzasadnienie tej decyzji.
11. W odpowiedzi na interpelację z dnia 22 października 2008 (sygnatura odpowiedzi OR-05.0057-2216/LIV/08), znalazło się stwierdzenie "W końcowej fazie opracowania znajdują się projekty obniżenia płyty boiska oraz infrastruktury zewnętrznej i zagospodarowania terenu. Zakończenie tej części prac przewidziane jest na połowę grudnia br." (gdzie br. oznacza rok 2008!). Informacja o projekcie zagospodarowania terenu znalazła się również w odpowiedzi o sygnaturze OR-03.0057-3358/LXXXVIII/09 - "Dokumentacja projektowa uzupełniana jest sukcesywnie, w miarę realizacji nadzorów autorskich:(...) - projekt zagospodarowania terenu w tym projektu zieleni (ewentualne nasadzenia, klomby, trawniki)". Jak to możliwe, że do dnia dzisiejszego "Projektant nie dostarczył projektu zagospodarowania terenu." (odpowiedź na interpelację z dnia 10 maja 2010, sygnatura odpowiedzi XXX > numer sygnatury odpowiedzi do uzupełnienia, nie jest dostępna online).
|
Jesteś pewny że była interpelacja składana w 2008r ? o lie wiem zaczęliśmy je składac jakoś w listopadzie 2009r.chyba że to jakaś inna....
Jak ktoś może zebrać co lepsze wizualizacje elewacji z propozycji na SSC to prośba o wrzucenie tutaj lub na zewnętrzny serwer - najlepiej w jak najlepszej rozdzielczości. Załączymy do interpelacji