Temat
:
Masz pytanie? Chcesz zapytać o radę? Pytaj tutaj. Temat informacyjny
Wyświetl pojedynczy post
aphroditeN
Senior Member
Od: 10.2006
Offline
#
94
06.09.2010, 14:22
witam, nie odwiedzam zbyt czesto tego pokoju rozmow ale mam pytanko odnosnie koszulek koszykarskich Wiślackiej sekcji. Są gdzies dostepny koszulki Wisły Can-pack ?
aphroditeN
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do aphroditeN
Znajdź inne posty napisane przez aphroditeN