Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1105
Stary 06.09.2010, 13:41
marcin19876 napisał(a):Wyświetl post
włąsnie wie ktos czemu ten mlody Szewczyk wogule nie byl wzięty na te sparingi? mowia ze to taki talent - to prawka czy zwykla sciema?
myśle że najpierw musi pokazać że jest w stanie wywalczyć miejsce w pierwszym składzie ME by następnie walczyć o angaż w pierwszej drużynie.
Jest młody, ma czas wiec spokojnie.
Ciekawe czy Leszczak i Jonczyk za Maaskanta by zostali w Wiśle czy nie.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując