marcin19876 napisał(a):

|
włąsnie wie ktos czemu ten mlody Szewczyk wogule nie byl wzięty na te sparingi? mowia ze to taki talent - to prawka czy zwykla sciema?
|
myśle że najpierw musi pokazać że jest w stanie wywalczyć miejsce w pierwszym składzie ME by następnie walczyć o angaż w pierwszej drużynie.
Jest młody, ma czas wiec spokojnie.
Ciekawe czy Leszczak i Jonczyk za Maaskanta by zostali w Wiśle czy nie.