Wyświetl pojedynczy post
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14745
Stary 06.09.2010, 13:30
mam propozycje - zróbmy liste np 30 konkretnych pytań dotyczących stadionu i wyslijmy je do władz Wisły i Pana Prezesa.bo skoro miasta ma taki stosunek do nas to spróbujmy przez Klub cos zrobic, co wy na to?
Odpowiedz cytując