Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1101
Stary 06.09.2010, 13:06
pawelwislak napisał(a):Wyświetl post
Moim marzeniem powoli staję się to żeby zobaczyć naszych grających w normalnym tempie 80 minut. I to już będzie wielki progres sądząc po zachowaniu, słowach nowego Coucha możemy się spodziewać, albo możemy liczyć na to że nasza Wisełka do końca rundy pierwszy raz od 2-3 lat będzie w stanie zagrać pełne 90 minut na dobrych obrotach. A nie słuchać że w 60 minucie jakiś nasz kopacz już zaje.... był.
Polecam TEN WYWIAD. Przeczytaj go i będziesz miał jasną sytuację, że treningi w Polsce są źle prowadzone.
Również czekam na te chwile, gdy zaczniemy biegać. Może trener Maaskant zna się na rzeczy ? Oby tak było. Jeśli dalej po swojemu będzie nas przygotowywał Bahr, to raczej nici z tego.
Ostatnio edytowane przez tofik : 06.09.2010 o godz. 13:10.
Odpowiedz cytując