1. Czy jest planowane malowanie schodów na trybunach? (żółty kolor na trybunie południowej nie będzie współgrał z resztą)
2. Czy na stadionie będą nowe ławki rezerwowych i jeśli tak to, kto je kupi (miasto, jako inwestor czy Wisła, jako operator)?
3. Kiedy rozpoczną się pracę we wnętrzach trybuny północnej?
4. Czy planowany termin otwarcia całego stadionu, na listopad, dotyczy 1 dnia tego miesiąca czy 30 listopada?
5. Dlaczego nie dotrzymano terminu ogłoszenia przetargu na operatora kiosków gastronomicznych? W odpowiedzi na poprzednią interpelację padła data "nie później niż w sierpniu b.r.", a przetargu nie ma. Kiedy więc zostanie ogłoszony?
6. Z jakiego powodu został unieważniony przetarg na zabezpieczenie konstrukcji stalowej trybuny północnej? Czy w związku z tym to zaplecze nie zostanie wykonane do 29 października i trybuna będzie stać nieużywana?
7. Ile czasu (z winy wykonawcy) wynosi opóźnienie przy realizacji trybuny wschodniej i zachodniej?
8. Proszę o zacytowanie zapisów kontraktu między gminą Kraków a firmą wykonującą stadion, odnośnie pierwotnych terminów ukończenia inwestycji, kar umownych za nie dotrzymanie ww. terminów, sposobu rozliczania tych kar. Proszę o przedstawienie ich odnośnie każdej z budowanych trybun. Wnoszę o załączenie pełnych kopii umów zawartych między gminą a głównym wykonawcą, wraz z późniejszymi aneksami oraz zmianami dla trybuny wschodniej oraz zachodniej.
9.Wedle opinii wielu naocznych obserwatorów, z pierwszego rzędu skyboxów nadal nie widać całości boiska. Osoby niskiego wzrostu czy dzieci w ogóle są wykluczone z możliwości oglądania meczu. Czy inwestor, jakim jest miasto ma zamiar coś z tym zrobić? a jeśli nie, czy miejsca pierwszego rzędu będą miejscami z ograniczoną widocznością, bądź czy też będzie wprowadzony limit wzrostu dla osób chcących wykupić te najdroższe miejsca na stadionie.
10. Na jakim etapie są działania w zakresie znalezienie sponsora tytularnego stadionu. W odpowiedzi na interpelację z dnia 5 marca 2010 (sygnatura odpowiedzi OR-03.0057-3597/10) znalazło się stwierdzenie "aktualnie przygotowane są warunki uczestnictwa w konkursie". Czy przez ostatnie sześć miesięcy warunki w/w konkursu zostały ustalone, czy też poszukiwania sponsora tytularnego zostały zawieszone? Jak tak, proszę o uzasadnienie tej decyzji.
11. W odpowiedzi na interpelację z dnia 22 października 2008 (sygnatura odpowiedzi OR-05.0057-2216/LIV/08), znalazło się stwierdzenie "W końcowej fazie opracowania znajdują się projekty obniżenia płyty boiska oraz infrastruktury zewnętrznej i zagospodarowania terenu. Zakończenie tej części prac przewidziane jest na połowę grudnia br." (gdzie br. oznacza rok 2008!). Informacja o projekcie zagospodarowania terenu znalazła się również w odpowiedzi o sygnaturze OR-03.0057-3358/LXXXVIII/09 - "Dokumentacja projektowa uzupełniana jest sukcesywnie, w miarę realizacji nadzorów autorskich:(...) - projekt zagospodarowania terenu w tym projektu zieleni (ewentualne nasadzenia, klomby, trawniki)". Jak to możliwe, że do dnia dzisiejszego "Projektant nie dostarczył projektu zagospodarowania terenu." (odpowiedź na interpelację z dania 10 maja 2010, sygnatura odpowiedzi
XXX >
numer sygnatury odpowiedzi do uzupełnienia, nie jest dostępna online)
12. Czy zostanie zrobiony odpływ z fos przed trybunami północną i południową czy zostaną do niej wpuszczone rekiny* po napełnieniu ich wodą?
*tą część o rekinach mozna wyrzucic
dostuffca napisał(a):

|
5. Dlaczego nie dotrzymano terminu ogłoszenia przetargu na operatora kiosków gastronomicznych? W odpowiedzi na poprzednią interpelację padła data "nie później niż w sierpniu b.r.", a przetargu nie ma. Kiedy więc zostanie ogłoszony?
|
To pytanie nie bardzo rozumiem,gdyż jeżeli operatorem całego stadionu ma być Wisła to dlaczego miasto miałoby szukać operatora kiosków gastronomicznych w jakimś osobnym przetargu
