Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35120
Stary 06.09.2010, 12:12
Byly podstawowy, prawy obronca w naprawde silnym klubie(o przynajmniej klase lepszym od Wisly) nie bylby wzmocnieniem dla naszego klubu Niektorzy to maja wymagania .
Odpowiedz cytując