Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14735
Stary 06.09.2010, 11:06
Rywalizowanie z Katarem na stadiony, to tak jak walka z Wojciechowskim o piłkarza.

Nie ma to specjalnego sensu, bo po drugiej stronie masz niezrównoważonego partnera. Stadiony zapieraja dech, naprawdę chciałbym je zobaczyć- choćby w telewizji. Pytanie tylko co się z tymi obiektami stanie po ewentualnych mistrzowstwach skoro w Katarze mieszka niecały milion ludzi...
Odpowiedz cytując