Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14734
Stary 06.09.2010, 11:03
Sensej napisał(a):Wyświetl post
Nie dla widzów o słabych nerwach + tym którym bardzo się nasz stadion nie podoba i ilość kasy na niego wydana

http://www.youtube.com/watch?v=d-z2jtUS9-Y&hd=1
Tylko że Polska to nie Katar.

Myślisz, że te obiekty będą kosztować 550mln zł?
Odpowiedz cytując