Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14733
Stary 06.09.2010, 11:03
Sensej napisał(a):Wyświetl post
Mogę się założyć że jeśli tam odbędą się MŚ to na pewno te projekty powstaną.

Chce pokazać ze mimo tylko 10 lat różnicy, a w projektach 4. To jest przepaść Tylko Baltic i Narodowy trzymają poziom względem tego co tutaj nam pokazano.
Jeśli masz kasę z ropy naftowej to możesz sobie postawić co dusza zapragnie. Przecież to właśnie w tamtejszych państwach powstają najbardziej efektowne budowle na świecie. Do tego brak zim co skutkuje zupełnie innymi projektami niż w przypadku Polski
A no i nie nalezy zapominać o światowych biurach architektonicznych. Tam nie biorą pseudorysowników
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 06.09.2010 o godz. 11:06.
Odpowiedz cytując