Sensej napisał(a):

Mogę się założyć że jeśli tam odbędą się MŚ to na pewno te projekty powstaną.
Chce pokazać ze mimo tylko 10 lat różnicy, a w projektach 4. To jest przepaść Tylko Baltic i Narodowy trzymają poziom względem tego co tutaj nam pokazano.
|
Jeśli masz kasę z ropy naftowej to możesz sobie postawić co dusza zapragnie. Przecież to właśnie w tamtejszych państwach powstają najbardziej efektowne budowle na świecie. Do tego brak zim co skutkuje zupełnie innymi projektami niż w przypadku Polski
A no i nie nalezy zapominać o światowych biurach architektonicznych. Tam nie biorą pseudorysowników