Wyświetl pojedynczy post
sebanop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14732
Stary 06.09.2010, 11:01
Tylko weź pod uwagę to że tam mają budżet praktycznie nieograniczony... znajdz sobie gdzieś jakie tam w dubaju mają budowle i jakie były koszty ich wybudowania...



ed. ten ostatni jest niezly... u nas awantura o dwa telebimy a tam całe elewacja stadionu pokryta telebimami




ed. a możemi ktoś wyjaśnić dlaczego po wczorajszych deszczach trybuna zachodnia była cała zalana wodą mimom że dach jest już ukończony na krzesełkach tak tego nie widać ale na gołym betonie doskonale widać gdzie jest mokre a gdzie suche...
Ostatnio edytowane przez sebanop : 06.09.2010 o godz. 11:08.
Odpowiedz cytując