crazykaro napisał(a):

Ale co chiałeś wnieść swoim postem bo nie bardzo pasauje on do tematu gdyż nie jest na temat. Planować to sobie można. Ja widziałem fajny projekt stadionu w kształcie białej gwiazdy
|
Mogę się założyć że jeśli tam odbędą się MŚ to na pewno te projekty powstaną.
Chce pokazać ze mimo tylko 10 lat różnicy, a w projektach 4. To jest przepaść Tylko Baltic i Narodowy trzymają poziom względem tego co tutaj nam pokazano.