Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14730
Stary 06.09.2010, 10:51
Sensej napisał(a):Wyświetl post
Nie dla widzów o słabych nerwach + tym którym bardzo się nasz stadion nie podoba i ilość kasy na niego wydana

http://www.youtube.com/watch?v=d-z2jtUS9-Y&hd=1
Ale co chiałeś wnieść swoim postem bo nie bardzo pasauje on do tematu gdyż nie jest na temat. Planować to sobie można. Ja widziałem fajny projekt stadionu w kształcie białej gwiazdy
Odpowiedz cytując