Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14729
Stary 06.09.2010, 10:49
Cytat:
Nie dla widzów o słabych nerwach + tym którym bardzo się nasz stadion nie podoba i ilość kasy na niego wydana

http://www.youtube.com/watch?v=d-z2jtUS9-Y&hd=1
Po prostu Magia. Przepiękne stadiony. Ja się jednak cieszę, że w ogóle będziemy mieli jakieś obiekty. O takich mozemy niestaty zapomniec, a szkoda, bo mógłby być to obiekt, który byłby chlubą dla miasta. Miejscem wartym zobaczenia przez turystów.
Odpowiedz cytując