Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
Od: 04.2006
Offline
#
14729
06.09.2010, 10:49
Cytat:
Nie dla widzów o słabych nerwach + tym którym bardzo się nasz stadion nie podoba i ilość kasy na niego wydana
http://www.youtube.com/watch?v=d-z2jtUS9-Y&hd=1
Po prostu Magia. Przepiękne stadiony. Ja się jednak cieszę, że w ogóle będziemy mieli jakieś obiekty. O takich mozemy niestaty zapomniec, a szkoda, bo mógłby być to obiekt, który byłby chlubą dla miasta. Miejscem wartym zobaczenia przez turystów.
skeba
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do skeba
Znajdź inne posty napisane przez skeba