Wyświetl pojedynczy post
Seth
Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1099
Stary 06.09.2010, 10:26
GonzoNS napisał(a):Wyświetl post
Na szczęście wiele tych nierobów pozbyliśmy się tego okienka. Mamy dużo nowych, nieskażonych "polskimi zasadami" piłkarzy, dlatego wierze że będzie dobrze.
Dokładnie się z tym zgadzam. Mamy sporo całkiem nowych zawodników którzy nie bardzo mają się jak buntować, poza tym istnieje szansa że są przyzwyczajeni do "niepolskich" treningów. Pozostało niewielu z tych którzy mogliby się buntować, i mało tego.. mają Oni przeważnie zmienników którzy mogą grać za nich.
Brożki, Małecki, ew Sobol raczej nie będą mieli takiej siły przebicia jak kiedyś Baszczu, Zieniu...
Poza tym wydaje się, iż teraz Trener będzie miał mocniejszą pozycje niż Dan wtedy.
Trzeba również liczyć na to, że nasi Włodarza czegoś się nauczyli na przykładnie Petrescu i jego zwolnienia.
A może i sami zawodnicy w końcu zrozumieją, że po staremu nic nie osiągną, a jak trochę popracują pod okiem kogoś kto wie o co w tym wszystkich chodzi, to może być i dla nic dużo lepiej.
Odpowiedz cytując