PhantomRanger napisał(a):

|
To może być to na co czekaliśmy 3 lata, czyli ciężkie treningi, zbliżone do średniaka ligi holenderskiej, bo jeśli to średniactwo z tej ligi zostanie przekute na nasz grunt to moim zdaniem o LM możemy być spokojni. W lidze pewnie byłaby dominacja, ale poczekajmy, bo sądzę, że prędziej czy później nieroby znowu zaczną do prezesa chodzić i narzekać na ciężkie treningi. Jak dla mnie to tylko kwestia czasu.
|
Na szczęście wiele tych nierobów pozbyliśmy się tego okienka. Mamy dużo nowych, nieskażonych "polskimi zasadami" piłkarzy, dlatego wierze że będzie dobrze.