Wyświetl pojedynczy post
GonzoNS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1098
Stary 06.09.2010, 10:09
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
To może być to na co czekaliśmy 3 lata, czyli ciężkie treningi, zbliżone do średniaka ligi holenderskiej, bo jeśli to średniactwo z tej ligi zostanie przekute na nasz grunt to moim zdaniem o LM możemy być spokojni. W lidze pewnie byłaby dominacja, ale poczekajmy, bo sądzę, że prędziej czy później nieroby znowu zaczną do prezesa chodzić i narzekać na ciężkie treningi. Jak dla mnie to tylko kwestia czasu.
Na szczęście wiele tych nierobów pozbyliśmy się tego okienka. Mamy dużo nowych, nieskażonych "polskimi zasadami" piłkarzy, dlatego wierze że będzie dobrze.
Odpowiedz cytując