FraMat napisał(a):

No tak...
Petrescu twierdził, we need a hard work
Maaskant twierdzi, we need to work hard
Różnica nawet nie semantyczna. Lubię tego gościa i mam nadzieję, że nie skończy się na słowach
|
To może być to na co czekaliśmy 3 lata, czyli ciężkie treningi, zbliżone do średniaka ligi holenderskiej, bo jeśli to średniactwo z tej ligi zostanie przekute na nasz grunt to moim zdaniem o LM możemy być spokojni. W lidze pewnie byłaby dominacja, ale poczekajmy, bo sądzę, że prędziej czy później nieroby znowu zaczną do prezesa chodzić i narzekać na ciężkie treningi. Jak dla mnie to tylko kwestia czasu.