Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1097
Stary 06.09.2010, 09:59
FraMat napisał(a):Wyświetl post
No tak...
Petrescu twierdził, we need a hard work
Maaskant twierdzi, we need to work hard

Różnica nawet nie semantyczna. Lubię tego gościa i mam nadzieję, że nie skończy się na słowach

To może być to na co czekaliśmy 3 lata, czyli ciężkie treningi, zbliżone do średniaka ligi holenderskiej, bo jeśli to średniactwo z tej ligi zostanie przekute na nasz grunt to moim zdaniem o LM możemy być spokojni. W lidze pewnie byłaby dominacja, ale poczekajmy, bo sądzę, że prędziej czy później nieroby znowu zaczną do prezesa chodzić i narzekać na ciężkie treningi. Jak dla mnie to tylko kwestia czasu.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując