Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4979
Stary 06.09.2010, 09:58
nie jest tak źle
gramy z lepszymi

http://www.sport.pl/pilka/1,65037,83..._pilkarzy.html
w październiku lecą do Iranu na rewanż
trzeba coś wymyślić żeby nam Stefcio Wilka nie powołał
Odpowiedz cytując