Wyświetl pojedynczy post
Paihiwo
Junior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 06.09.2010, 07:43
Adaśko napisał(a):Wyświetl post
Witam, nie jestem z Białegostoku ale chciałbym zakupić bilet na mecz, może ktoś wie na jakim sektorze zasiądą kibice Wisły? Bo nie za bardzo wiem na jaki sektor mam bilet kupić...
Kibice przyjezdni zasiadają na sektorze rodzinnym (pomimo nie przyjmowania kibiców gości z powodu budowy stadionu) ale na ten sektor raczej biletu nie kupisz.
Odpowiedz cytując