Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4439
Stary 05.09.2010, 20:34
Były obrońca Wisły Kraków Marcelo przerwę na mecze reprezentacji wykorzystał na wizytę w Krakowie.
Zapowiada, że na pewno obejrzy kiedyś mecz Białej Gwiazdy z trybun R22.
Jeszcze w niedzielę sympatyczny defensor udał się w podróż powrotną do Holandii.


No zaskoczył mnie widać że Wisła nie była tylko dla niego przystankiem o którym można szybko zapomnieć. Bardzo fajny gest
Odpowiedz cytując