|
Były obrońca Wisły Kraków Marcelo przerwę na mecze reprezentacji wykorzystał na wizytę w Krakowie.
Zapowiada, że na pewno obejrzy kiedyś mecz Białej Gwiazdy z trybun R22.
Jeszcze w niedzielę sympatyczny defensor udał się w podróż powrotną do Holandii.
No zaskoczył mnie widać że Wisła nie była tylko dla niego przystankiem o którym można szybko zapomnieć. Bardzo fajny gest
|