Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Matti1231
Member
Od: 06.2010
Skąd: Sucha Beskidzka
Offline
#
18046
05.09.2010, 18:13
A ja mam pytanie co zrobi kurier jak nikogo nie zastanie w domu ?
Wiem że poczta daje pokwitowanie i można z tym iść do ich odziału a kurier ?
Matti1231
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Matti1231
Znajdź inne posty napisane przez Matti1231