|
Musze wam coś powidzieć coś o stadionie w poznaniu tak uwielbianym przez wszystkich a mianowicie planteka naciągnięta na dach troszke się leje i nie tylko w magazynie ultrasów ale i w przyszłej restauracji klubowej gdzie właśnie spadł sufit, przecieka jeszcze wielu miejscach, do tego w pomieszczeniach dla vipów sufit jest na wysokości mniejszej niż 2m, a jeśli chodzi o pojemność stadionu to najprawdopodobniej będzię musiała być ograniczona z powody złych drug dojścia.
DZISIAJ RECE KLASZCZĄ, JUTRO CIE UDUSZA. TAK WYGLĄDA KIBICOWANIE W POLSCE Z IDOLA DZISIAJ , JUTRO ROBI SIE DEBILA I NIEUDACZNIKA!!!!!!!!!!!!
|