Mam taki problem, mianowicie byłem zmuszony przywrócić ustawienia fabryczne telefonu (nokia 5130) wyciągnąłem kartę pamięci i teraz kiedy wkładam ją z powrotem wyskakuje mi, że karta pamięci jest zablokowana i abym wprowadził kod do tej karty, nie przypominam sobie abym kiedykolwiek wpisywał jakiś kod na kartę pamięci, próbowałem wpisywać różne kombinacje ale nic to nie daje, wiem że ostatecznie format karty pomoże, ale nie chcę stracić danych które mam tam zapisane, jest jakiś sposób, nie wiem domyślny kod do karty ustawiony fabrycznie

Jakieś pomysły
