Wyświetl pojedynczy post
hiszpan00
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35105
Stary 05.09.2010, 14:08
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Boże widzisz i nie grzmisz....

Hus gra w Jadźce./

troszke wstyd, jesteś z Rzeszowa.
Nie jednemu psu burek na imię Widzę że wszystko wiesz. To przejrzyj aktualne składy nie wiem powinno coś być na Wikipedii zanim coś napiszesz. Do Jaki poszedł Krzysztof. A ja pisałem o Konradzie http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=16615&id_sezon=75
Odpowiedz cytując