szprotson napisał(a):

Boże widzisz i nie grzmisz....
Hus gra w Jadźce./
troszke wstyd, jesteś z Rzeszowa.
|
Nie jednemu psu burek na imię

Widzę że wszystko wiesz. To przejrzyj aktualne składy nie wiem powinno coś być na Wikipedii zanim coś napiszesz. Do Jaki poszedł Krzysztof. A ja pisałem o Konradzie
http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=16615&id_sezon=75