Wyświetl pojedynczy post
runner
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14693
Stary 05.09.2010, 12:53
Kolejna porcja fotek (z pt. 3/09/10):

Dziura na E czyli wjazd dla kosiarek z pomieszczeniem (trwają tam jeszcze prace ):

l]





Uzupełnienie murawy przed trybuną zachodnią (po jeździe podnośników montujących dach):



]

Bajer jaki zostawiono na wjeździe przy narożniku południowym (kawałek starego krawężnika):



Te mijejsca mają napewno ograniczoną widoczność, siedzący na nich kibice będą mili troszkę przekrzywioną szyję w trakcie oglądania meczu, szkoda że nie zaprojektowano ich pod skosem:



Runner



Odpowiedz cytując