Kolejna porcja fotek (z pt. 3/09/10):
Dziura na E czyli wjazd dla kosiarek z pomieszczeniem (trwają tam jeszcze prace ):
l]
Uzupełnienie murawy przed trybuną zachodnią (po jeździe podnośników montujących dach):
]
Bajer jaki zostawiono na wjeździe przy narożniku południowym (kawałek starego krawężnika):
Te mijejsca mają napewno ograniczoną widoczność, siedzący na nich kibice będą mili troszkę przekrzywioną szyję w trakcie oglądania meczu, szkoda że nie zaprojektowano ich pod skosem:
