Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14691
Stary 05.09.2010, 12:49
Co do "równego" traktowania obu klubów w Krakowie- tak żeby podenerwować jeszcze co poniektórych- po drugiej stronie Bloń będzie :"
Na trzecim piętrze najwyższej, południowej trybuny znajdują się też stanowiska dla dziennikarzy w pełni przygotowane do pracy zarówno reporterów telewizyjnych, jak i radiowych, prasowych i internetowych mediów (będą wyposażone w łącza internetowe, biurka i komputery)." oraz "
Przy kołowrotkach, przez które będą wchodzić na stadion kibice, znajdują się kamery rozpoznające układ twarzy wchodzącej osoby (wchodzący mają obowiązek odsłonięcia twarzy). Nawet przebrany kibic nie uniknie rozpoznania, jeśli jego twarz znajdzie się w rejestrze osób z zakazem stadionowym. - Kiedy system odrzuci bilet takiej osoby, będzie musiała przejść do okienka, w którym szef ochrony osobiście potwierdzi ocenę dokonaną przez system - opisuje Urbaniec."
Przypomnne że na R22 takich "cudów" nie będzie

Ponadto pytanie- może ktoś wie gdzie będzie wyświetlany na meczu z Australią wynik meczu i czas gry?


Odpowiedz cytując