medyk napisał(a):

|
nie rozumie dlaczego nie gramy w Kielcach albo w Lubinie skoro tam już są stadiony których nie musimy się wstydzić..
|
To byłoby zbyt logiczne dla dziadków z pzpn'u medyk

Przecież lepiej pokombinować i zrobić mecz na placu budowy w Krakowie czy na starym stadionie w Łodzi. W końcu nie po to budowano nowe obiekty w Lubinie czy Kielcach, żeby repra na nich grała...