Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14690
Stary 05.09.2010, 12:46
medyk napisał(a):Wyświetl post
nie rozumie dlaczego nie gramy w Kielcach albo w Lubinie skoro tam już są stadiony których nie musimy się wstydzić..
To byłoby zbyt logiczne dla dziadków z pzpn'u medyk
Przecież lepiej pokombinować i zrobić mecz na placu budowy w Krakowie czy na starym stadionie w Łodzi. W końcu nie po to budowano nowe obiekty w Lubinie czy Kielcach, żeby repra na nich grała...
Odpowiedz cytując