For_FuN_ napisał(a):

Najsmieszniejsze jest to, ze dostalo mi sie tutaj, kiedy podkreslilem, ze Chavez cala kariere spedzil w Hondurasie(jaki poziom moze miec tamtejsza liga ? Pewnie zblizona do II lub III naszej).
|
Ich reprezentacja chociaż wystąpiła na Mundialu.
Nie ma co wydziwiać, dopóki Chavez nie rozegrał chociaż jednego meczu ligowego, który byście WIDZIELI. Widzę, że sytuacja z Bunozą, który został żywcem spalony po pierwszym meczu z Karabachem, a teraz jako tako sobie poczyna, nikogo niczego nie nauczyła. Smutne.
PS. Przed chwilą na dole strony pojawiła mi się reklama kuchenek Amica
