Wyświetl pojedynczy post
TS Girl
Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35100
Stary 05.09.2010, 12:27
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Najsmieszniejsze jest to, ze dostalo mi sie tutaj, kiedy podkreslilem, ze Chavez cala kariere spedzil w Hondurasie(jaki poziom moze miec tamtejsza liga ? Pewnie zblizona do II lub III naszej).
Ich reprezentacja chociaż wystąpiła na Mundialu.

Nie ma co wydziwiać, dopóki Chavez nie rozegrał chociaż jednego meczu ligowego, który byście WIDZIELI. Widzę, że sytuacja z Bunozą, który został żywcem spalony po pierwszym meczu z Karabachem, a teraz jako tako sobie poczyna, nikogo niczego nie nauczyła. Smutne.

PS. Przed chwilą na dole strony pojawiła mi się reklama kuchenek Amica
Odpowiedz cytując