AYALA napisał(a):

|
z Twojego opisu wynika jak by to był drugi Jop.
|
Jego ocenami nie ma się co przejmować ;p
On to by nawet Ronaldinho potrafił opisać jak Łobodzińskiego...
Według mnie Chavez ma umiejętności niemniejsze niż taki Astiz z Legii tyle, że potrzebuje czasu jak każdy zawodnik, który przyjeżdża do Europy z innego kontynentu. Rios również za pół roku powinien być dwa razy lepszy niż dziś, kwestia przyzwyczajenia się do innego stylu gry, co u Riosa już zaczyna powoli następować.
tofik napisał(a):

Albo dwa razy gorszy. Nasza piłka działa jak kryptonit na supermana. Odbiera umiejętności, Im dłużej tu siedzisz tym gorzej
|
Co racja to racja
