Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14687
Stary 05.09.2010, 10:24
Remont hali Wisły już na ukończeniu, ale czy słychać coś o nowej hali od czasu, gdy miasto przejęło znaczną część środków na projekt tej hali Czy ktoś wie coś na ten temat i czy projekt tej hali w ogóle powstaje, gdyż z końcem roku, upływa chyba termin ważności środków unijnych, przyznanych Wiśle na tą halę a miasto miało dostosować sytuację prawną działki pod tę halę Podobno Majchrowski chce wprowadzić zmiany w zagospodarowaniu przestrzennym tych terenów, ale czy Radni zdążą je przegłosować przed lub po wyborach i czy zdąży powstać konkursowy projekt hali, aby zachować środki unijne i wystąpić o miejskie dofinansowanie, brakujących najwyżej ok. 30 % środków

A tutaj taka ciekawa informacja na temat hal sportowych typu Czyżyny, bez użytkownika na co dzień, jakim jest dla przykładu TS Wisła, gdzie w czarnych kolorach zapowiada się utrzymywanie czyżyńskiej hali i to bez względu, czy hale takie mają operatora czy miasta same muszą je obsługiwać, gdyż tak czy siak, tracą na tych halach i raczej muszą do nich dokładać :

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,...jak_opera.html
Ostatnio edytowane przez kot : 05.09.2010 o godz. 12:13.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując