Remont hali Wisły już na ukończeniu, ale czy słychać coś o nowej hali od czasu, gdy miasto przejęło znaczną część środków na projekt tej hali

Czy ktoś wie coś na ten temat i czy projekt tej hali w ogóle powstaje, gdyż z końcem roku, upływa chyba termin ważności środków unijnych, przyznanych Wiśle na tą halę a miasto miało dostosować sytuację prawną działki pod tę halę

Podobno Majchrowski chce wprowadzić zmiany w zagospodarowaniu przestrzennym tych terenów, ale czy Radni zdążą je przegłosować przed lub po wyborach i czy zdąży powstać konkursowy projekt hali, aby zachować środki unijne i wystąpić o miejskie dofinansowanie, brakujących najwyżej ok. 30 % środków
A tutaj taka ciekawa informacja na temat hal sportowych typu Czyżyny, bez użytkownika na co dzień, jakim jest dla przykładu TS Wisła, gdzie w czarnych kolorach zapowiada się utrzymywanie czyżyńskiej hali i to bez względu, czy hale takie mają operatora czy miasta same muszą je obsługiwać, gdyż tak czy siak, tracą na tych halach i raczej muszą do nich dokładać :
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,...jak_opera.html