westersyl napisał(a):

|
Na sparingach wygląda biednie. Osobiście jak ponownie obejrzałem mecz Hondarusu na MŚ nie było dla mnie wątpliwości że Chavez to najsłabsze ogniwo defensywy Honduarsu. On jest po prostu zbyt wolny i za mało zwrotny.
|
z Twojego opisu wynika jak by to był drugi Jop.