Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14686
Stary 05.09.2010, 09:38
loomp napisał(a):Wyświetl post
Nie mówiąc już o tym, że w przypadku trybuny wschodniej kibic musiałby opuścić strefę za kołowrotkami, co jak wiemy nie jest możliwe. Najdroższa trybuna i miejsca bez możliwości zjedzenia czegokolwiek - miodek...
Czas pomyśleć o szarej strefie na trybunie wschodniej... Ciekawe ile moja szanowna małżonka jest w stanie zobić kanapek w ciągu nocy poprzedzającej mecz?
Odpowiedz cytując