loomp napisał(a):

|
Nie mówiąc już o tym, że w przypadku trybuny wschodniej kibic musiałby opuścić strefę za kołowrotkami, co jak wiemy nie jest możliwe. Najdroższa trybuna i miejsca bez możliwości zjedzenia czegokolwiek - miodek...
|
Czas pomyśleć o szarej strefie na trybunie wschodniej... Ciekawe ile moja szanowna małżonka jest w stanie zobić kanapek w ciągu nocy poprzedzającej mecz?
