Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35093
Stary 05.09.2010, 09:38
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Mam wrażenie, że powstała kolejna plota, tym razem, że Chavez słabo sobie radzi na treningach. Może wszyscy wstrzymajmy się z ocenianiem tego zawodnika aż rozegra przynajmniej jeden mecz ligowy.
Na sparingach wygląda biednie. Osobiście jak ponownie obejrzałem mecz Hondarusu na MŚ nie było dla mnie wątpliwości że Chavez to najsłabsze ogniwo defensywy. On jest po prostu zbyt wolny i za mało zwrotny.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 05.09.2010 o godz. 10:05.
Odpowiedz cytując