Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35092
Stary 05.09.2010, 09:04
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Nikt nie ma wyrobionej opinii - natomiast ten skrót meczu Resovia- Wisła pokazał że straciliśmy 1 bramkę po błędzie Chaveza a mogliśmy stracić jeszcze jedną po jego jeszcze większym błędzie. (Oczywiście rozumiem ten kilku minutowy skrót meczu widziałeś). Chavez gra bardzo niepewnie, wg mnie tak jak Junior Diaz kiedy przyszedł do nas z Kostaryki. Potrzebował kilku miesięcy żeby zaskoczyć. I niestety pewnie podobnie będzie z Chavezem.
i oczywiście z Twoim zdaniem się zgadzam, jednak For Fun ujął to nieco inaczej, tak jakby z góry zakładał, że to cienki bolek. A wg mnie i jak widzę także wg Ciebie najprawdopodobniej zaskoczy w dłuższej lub krótszej perspektywie. Nie będzie to drugi Marcelo, jednak taki to nam się już pewnie nigdy nie trafi.
Odpowiedz cytując