For_FuN_ napisał(a):

Najsmieszniejsze jest to, ze dostalo mi sie tutaj, kiedy podkreslilem, ze Chavez cala kariere spedzil w Hondurasie(jaki poziom moze miec tamtejsza liga ? Pewnie zblizona do II lub III naszej).
|
Napewno nie jest slabsza niz nasza bo ciezko zeby jakas liga byla gorsza od naszej...