Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4958
Stary 04.09.2010, 23:19
felipe napisał(a):Wyświetl post
Ogólnie ok, ale nie zapominajmy o Smolarku. Jeśli tylko będzie w formie to pierwszy skład pewny moim zdaniem, jeden z lepszych piłkarzy ostatnich lat, a wciąż stosunkowo młody. Trzeba wierzyć w gościa.
Racja. Jeśli "zaskoczy" z formą, to jest to idealny ofensywny lewy pomocnik w tej smudowej taktyce. Wyskoczył mi Ebi gdzieś z obiegu w tym moim podsumowaniu
Odpowiedz cytując