felipe napisał(a):

|
Ogólnie ok, ale nie zapominajmy o Smolarku. Jeśli tylko będzie w formie to pierwszy skład pewny moim zdaniem, jeden z lepszych piłkarzy ostatnich lat, a wciąż stosunkowo młody. Trzeba wierzyć w gościa.
|
Racja. Jeśli "zaskoczy" z formą, to jest to idealny ofensywny lewy pomocnik w tej smudowej taktyce. Wyskoczył mi Ebi gdzieś z obiegu w tym moim podsumowaniu
