Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4956
Stary 04.09.2010, 23:16
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
O Jeleniu nie mowie, bo sami francuscy eksperci wyceniaja go na 7-10 mln euro , a oni chyba znaja swoj wlasny rynek .
Chyba jednak nie do końca - Jeleń miał grube ciśnienie na transfer, kwota odstępnego 3 mln jak mnie pamięć nie myli i nikt tyle nie dał - niby dla tego że miał kontuzje ale nie czarujmy się - Jeśli chodzi o nasze postrzeganie - gwiazda i rodzynek ale jeśli chodzi o Europe to po prostu solidny napastnik.

W ogóle to można psioczyć na Smude i słusznie bo gość odleciał na inną galaktykę po wzięciu reprezentacji ale spójrzmy prawdzie w oczy.

Jesteśmy jedną wielką pustynią na futbolowej mapie.5 najlepszych lig(Anglia,Hiszpania,Włochy,Niemcy,Francja) - liczba zawodników grających w podstawowym składzie - jeśli się nie mylę to konczy się na 2 - dwóch.Jeleń i Błaszczu + dwóch farbowanych ale ich nie liczę bo mają tylko z nami wspólnego co nic.

Druga piątka lig - Rosja,Holandia,Portugalia,Turcja,Grecja...kolejnyc h 3 rodzynków.Murawski,Głowa i Baszczu

W 10 najlepszych ligach - 5 Polaków a pójść dalej i następną piątkę lepszych od naszej czyli np Belgia,Ukraina(w sumie to liga z drugiej grupy),Austria,Szwajcaria,Rumunia...gra ktoś?

Ogólnie dno i 5 metrów mułu - tak wygląda nasza piłka
ps może kogoś pominąłem ale to niczego nie zmienia.
Odpowiedz cytując