tofik napisał(a):

Wyobrażam sobie, że gra na obronie w lidze Hondurasu, a gra na obronie w Polsce, to jednak dwa światy.Może dwa sporty nawet Chyba będzie mu potrzeba z pół roku na przestawienie się.
|
Pamiętacie jak zaczynał Marcelo(pierwsze pół roku)? No właśnie.