Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2477
Stary 04.09.2010, 17:54
Buziek_LG napisał(a):Wyświetl post
Tylko Ty nie rozumiesz co ja piszę. Mi nie chodzi o to by naśladować Boca Juniors, mi chodzi w mojej wypowiedzi tylko i wyłącznie o to że podawanie przykładów jakiegoś klubu i na tym przykładzie snucie tezy że ta i tylko ta droga jest słuszna jest po prostu głupie. Każdy klub ma swoją specyfikę i odtwórcze powtarzanie kroków innych drużyn rzadko się udaje.
odebrałem wcześniejsze wypowiedzi jako krytykę obecnej polityki Wisły, dołączając wypowiedz do wcześniejszych artykułów dziennikarzy,którzy jeszcze wczoraj narzekali na polskich piłkarzy a dzisiaj chcą czegoś na kształt parytetów!

poza tym się zgadzam
(nie jedyne droga, ale dzisiaj innej nie widać)
Odpowiedz cytując