Titto napisał(a):

|
Jestem ciekawy, ilu piłkarzy Wisły grać będzie na Euro2012 w polskiej reprezentacji.
|
Jeśli o mnie chodzi to może żadnego nie być, jakoś nie widziałem w ostatnich latach pozytywnego przełożenia gry w reprze na występy w naszym klubie.