|
pół roku po terminie? Phi. Rok jeśli nie przyspieszą i to pod warunkiem, że zbudują zaplecze północnej. Na razie jest 9 miesięcy po terminie oddania trybuny wschodniej i ta ciągle nie jest gotowa. Zachodnia wewnątrz ma stan jak z listopada 2009 (tylko tam już wtedy zalewano posadzki, na zachodniej jeszcze ich nie ma).
|