Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#219
Stary 04.09.2010, 14:43
Titto napisał(a):Wyświetl post
Ok, ale miałem też na myśli to, że na treningi pierwszej drużyny trener zabiera też zawodników z młodej ekstraklasy to może nam wyjść na dobre.
Nie chce sie czepiac, ale tak samo robili Skorza, Kasperczak itd... to sa sparingi wiec kto da rade grac (nie ma kontuzji itd) ten gra.
Odpowiedz cytując