Titto napisał(a):

|
Ok, ale miałem też na myśli to, że na treningi pierwszej drużyny trener zabiera też zawodników z młodej ekstraklasy to może nam wyjść na dobre.
|
Nie chce sie czepiac, ale tak samo robili Skorza, Kasperczak itd... to sa sparingi wiec kto da rade grac (nie ma kontuzji itd) ten gra.