Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14670
Stary 04.09.2010, 14:09
Bąku1983 napisał(a):Wyświetl post
Orientuje się ktoś na czym będzie wyświetlany wynik meczu oraz czas gry na reprezentacji i w późniejszych meczach Wisły?
Pewnie będzie taka tabliczka jak tuż przed zamknięciem stadionu była na trybunie E
Odpowiedz cytując