Wyświetl pojedynczy post
Nowohucianin^^
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: copACABana

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18035
Stary 04.09.2010, 13:40
węgorz2 napisał(a):Wyświetl post
Prosze o pomoc ,jak ustawic komputer żeby hasła zmieniane niedawno ,zapisały sie na nowo ,teraz wyskakują te stare zapamietane przez komputer i musze je wpisywać na nowo .Pracuje na MOZILLI FIREFOX,prosil bym to obrazowo wytlumaczyć(dokładnie) ,bo tak sobie ,radze z kompem ,ewentualnie na priv. z góry dziękuję
zobacz fotkę w załączniku.. w 'zapamiętane hasła' możesz usunąć te stare hasła.
A później to już normalnie jak się będziesz logował to dasz żeby zapamiętać...
Chyba o to Ci chodziło Pozdro
Załączone obrazki
Typ pliku: jpg bez.tytułu.jpg (95,3 KB, 39 wyświetleń)

Odpowiedz cytując