węgorz2 napisał(a):

|
Prosze o pomoc ,jak ustawic komputer żeby hasła zmieniane niedawno ,zapisały sie na nowo ,teraz wyskakują te stare zapamietane przez komputer i musze je wpisywać na nowo .Pracuje na MOZILLI FIREFOX,prosil bym to obrazowo wytlumaczyć(dokładnie) ,bo tak sobie ,radze z kompem ,ewentualnie na priv. z góry dziękuję
|
zobacz fotkę w załączniku.. w 'zapamiętane hasła' możesz usunąć te stare hasła.
A później to już normalnie jak się będziesz logował to dasz żeby zapamiętać...
Chyba o to Ci chodziło

Pozdro