Wyświetl pojedynczy post
Macioos45
Junior Member
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14667
Stary 04.09.2010, 13:11
Bije się w piersi! chciałem zabłysnąć i mi nie wyszło ... :/ no cóż zdarza się...ale żeby aż trzy błędy... :/ Arturo dzięki za wyłuszczenie ... ale to nie zmienia faktu , że takie wylewanie żali na tym forum nic nie zmieni... :/ a tylko wzmaga frustracje czytających... Chodzi o to żeby już nie marudzić , że jest fatalnie i zle ale żeby podawać konkretne pomysły na ulepszenie obecnego stanu rzeczy... a nuż ktoś to podchwyci... ponoć Sama Pani Niedziałkowska czytuje Nasze forum... pozdrowienia Dla Szanownej Pani Dyrektor...
Odpowiedz cytując