Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14665
Stary 04.09.2010, 13:08
MatixNH napisał(a):Wyświetl post
na prawdę bardzo fajnie to wygląda, sto razy lepiej niż goły beton
może i ładne, ale niestety w naszych warunkach mało praktyczne. Po niedługim czasie ten biały kolor zamieniłby się w ciemno - szaro - brunatny, z zaciekami i sadzą.

Przychylam się do ciemnoczerwonej cegły lub jej imitacji.

A tak offtopując, to paskudnie wyglądają te membrany na Lechu i Legii. Przynajmniej w tym elemencie nasz stadion prezentuje się o niebo ładniej.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując