MatixNH napisał(a):

na prawdę bardzo fajnie to wygląda, sto razy lepiej niż goły beton
|
może i ładne, ale niestety w naszych warunkach mało praktyczne. Po niedługim czasie ten biały kolor zamieniłby się w ciemno - szaro - brunatny, z zaciekami i sadzą.
Przychylam się do ciemnoczerwonej cegły lub jej imitacji.
A tak offtopując, to paskudnie wyglądają te membrany na Lechu i Legii. Przynajmniej w tym elemencie nasz stadion prezentuje się o niebo ładniej.