Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14661
Stary 04.09.2010, 12:41
Ja mam takie pytanie odnośnie ławek rezerwowych. Wiem, że temat był już wałkowany.
Czy te które są obecnie zamontowane na stadionie zostaną tak na stałe, czy jest to kolejne rozwiązanie tymczasowe ze względu na mecz reprezentacji?
Bo nie dość, że wydają się być jakoś krzywo ustawione to jeszcze są tak obskurne, że nie pasują do tej pięknej zielonej murawy i trybun w tle.
Odpowiedz cytując