|
Ja mam takie pytanie odnośnie ławek rezerwowych. Wiem, że temat był już wałkowany.
Czy te które są obecnie zamontowane na stadionie zostaną tak na stałe, czy jest to kolejne rozwiązanie tymczasowe ze względu na mecz reprezentacji?
Bo nie dość, że wydają się być jakoś krzywo ustawione to jeszcze są tak obskurne, że nie pasują do tej pięknej zielonej murawy i trybun w tle.
|