Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pancratius
Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2461
Stary 04.09.2010, 11:20
Myślę że po EURO 2012 zacznie się prawdziwy wyścig zbrojeń jak na polskie warunki.Poziom się podniesie bo wreszcie trzeba będzie się wzmocnić na ligę a nie na puchary.Nowe stadiony ktoś będzie musiał zapełnić.Smutne będzie tylko to ze w wyjściowej 11 wiekszości zespołów bedzię 3-4 polaków.Tak to widzę na dzień dzisiejszy.
Odpowiedz cytując